od91 €
Oglej si cene – 3 mest
Hotel Selce
Hotel Selce
Hotel Selce
Hotel Selce
Hotel Selce

Primerjaj s podobnimi nastanitvami

Izbrana nastanitev

  • Brezplačen WiFi
  • Klima
  • Restavracija
od91 €
Oglej si cene – 3 mest

Podobne nastanitve

    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    od65 €
    Oglej si cene – 6 mest
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Parking
    od79 €
    Oglej si cene – 7 mest
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Parking
    od87 €
    Oglej si cene – 3 mest
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Klima
    od134 €
    Oglej si cene – 9 mest
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Restavracija
    od144 €
    Oglej si cene – 9 mest
    • Brezplačen WiFi
    • Klima
    • Restavracija
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    od111 €
    Oglej si cene – 6 mest
    • Bazen
    • Parking
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    od133 €
    Oglej si cene – 5 mest
    • Parking
    • Klima
    • Hotelski bar
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    od155 €
    Oglej si cene – 7 mest

Cenovni trend

Na podlagi najnižjih cen na trivago v zadnjih 30 dneh
180 €
90 €
0 €

Lu, 24.08.26

179 €

Ma, 25.08.26

171 €

Mi, 26.08.26

180 €

Ju, 27.08.26

174 €

Vi, 28.08.26

176 €

Sá, 29.08.26

173 €

Do, 30.08.26

159 €

Lu, 31.08.26

158 €

Ma, 01.09.26

162 €

Mi, 02.09.26

143 €

Ju, 03.09.26

149 €

Vi, 04.09.26

136 €

Sá, 05.09.26

143 €

Do, 06.09.26

146 €

Lu, 07.09.26

135 €

Ma, 08.09.26

143 €

Mi, 09.09.26

N/A

Ju, 10.09.26

145 €

Vi, 11.09.26

131 €

Sá, 12.09.26

N/A

Do, 13.09.26

95 €

Lu, 14.09.26

113 €

Ma, 15.09.26

122 €

Mi, 16.09.26

116 €

Ju, 17.09.26

109 €

Vi, 18.09.26

118 €

Sá, 19.09.26

95 €

Do, 20.09.26

93 €

Lu, 21.09.26

N/A

Ma, 22.09.26

N/A

Mi, 23.09.26

109 €

Ju, 24.09.26

N/A

Vi, 25.09.26

99 €

Sá, 26.09.26

95 €

Do, 27.09.26

N/A

Lu, 28.09.26

N/A

Ma, 29.09.26

N/A

Mi, 30.09.26

N/A

Ju, 01.10.26

N/A

Vi, 02.10.26

N/A

Sá, 03.10.26

N/A

Do, 04.10.26

N/A

Lu, 05.10.26

N/A

Ma, 06.10.26

N/A

Mi, 07.10.26

N/A

Ju, 08.10.26

N/A

Vi, 09.10.26

N/A

Sá, 10.10.26

N/A

Do, 11.10.26

N/A

Lu, 12.10.26

N/A

Ma, 13.10.26

N/A

Mi, 14.10.26

N/A

Ju, 15.10.26

N/A

Vi, 16.10.26

N/A

Sá, 17.10.26

N/A

Do, 18.10.26

N/A

Lu, 19.10.26

N/A

Ma, 20.10.26

N/A

Mi, 21.10.26

N/A

Ju, 22.10.26

N/A

Vi, 23.10.26

N/A

Sá, 24.10.26

N/A

Mnenja

7,9
Dobro
na podlagi toliko ocen z najbolj priljubljenih mest: 
1.286
  • Čistoča
    8,3
    Zelo dobro
  • Lokacija
    8,8
    Odlično
  • Storitev
    7,5
    Dobro
  • Udobje
    7,6
    Dobro
  • Ponudba
    7,7
    Dobro
  • Vrednost za denar
    7,7
    Dobro

Naj značilnosti

  • WiFi v avli
  • WiFi v sobah
  • Klima
  • Restavracija
  • Hotelski bar

Vse značilnosti

Ponudba v nastanitvi

  1. Preddverje/avla
  2. Hitra prijava/odjava
  3. Dvigalo
  4. Frizer
  5. Bar
  6. Konferenčna soba
  7. Sobe za nekadilce
  8. Internetni kotiček
  9. Restavracija
  10. Okrepčevalnica
  11. Pralnica
  12. Sobna strežba

Ponudba v sobi

  1. Likalna deska
  2. Okna, ki jih je mogoče odpreti
  3. TV
  4. Fen
  5. Centralno ogrevanje
  6. Prezračevanje
  7. Kozmetično ogledalo
  8. Satelitska-TV
  9. Pisalna miza
  10. Majhen dnevni prostor
  11. Sef v sobi
  12. Kabelska TV

Športne možnosti

  1. Najem koles
  2. Potapljanje

Dobro počutje

  1. Tretmaji za telo

Dostopnost

  1. Invalidom dostopno parkirišče

Lokacija

Šetalište Ivana Jeličića 14, 51266, Selce, Hrvaška

Razdalja od: Hotel Selce

Selce:0.6 km

Byzantine Fort:3.8 km

Grižane Castle - Frankopan:5.4 km

Biserujka Cave:9.3 km

Drivenik:12.5 km

Rijeka Airport:13.4 km

F-84G Thunderjet:13.6 km

Roman Forum at Fulfinum, Mirine, Omišalj:14.6 km

Mirine Basilica:14.7 km

Church Of St. Dunat:15.1 km

Haludovo Palace Resort Hotel:15.3 km

Kaštel Hreljin:16 km

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

Šetalište Ivana Jeličića 14, 51266, Selce, Hrvaška

Pogosto zastavljena vprašanja o Hotel Selce

  • Ali je v Hotel Selce na voljo bazen?

    Ne, Hotel Selce nima bazena.

  • Ali so v Hotel Selce dovoljeni hišni ljubljenčki?

    Ne, v Hotel Selce hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

  • Ali je v Hotel Selce na voljo parkiranje?

    Da, Hotel Selce gostom omogoča Invalidom dostopno parkirišče.

  • Ob kateri uri je prijava in odjava v Hotel Selce?

    Prijava v hotelu Hotel Selce je od: . Odvaja je do .

  • Kje se nahaja Hotel Selce?

    Hotel Selce se nahaja na Šetalište Ivana Jeličića 14, 51266, Selce, Hrvaška.

Podatki o ceni in razpoložljivosti, ki jih prejemamo od spletnih mest za rezervacijo, se stalno spreminjajo. To pomeni, da na spletnem mestu za rezervacijo morda ne bodo vedno iste cene, kot v trivagu.

Med najbolje ocenjenimi vrste »Hotels« v: Selce

  • Esperanto
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Priljubljena izbira
    Hotel Miramare
    od127 €
    Oglej si cene – 5 mest
  • Hotel Crikvenica
    od138 €
    Oglej si cene – 6 mest
  • Aminess Younique Narrivi Hotel
    od140 €
    Oglej si cene – 5 mest
  • Priljubljena izbira
    Hotel Omorika
    od105 €
    Oglej si cene – 4 mest
  • Hotel Kvarner Palace
    od293 €
    Oglej si cene – 3 mest
  • Hotel Ad Turres
    od79 €
    Oglej si cene – 7 mest
  • Boutique Hotel Esplanade
    od213 €
    Oglej si cene – 3 mest
  • Hotel Vila Ruzica
    Izberi datume, da prikažeš točne cene

Destinacije v bližini nastanitve Hotel Selce