Izberi datume, da prikažeš točne cene
Izberi datume, da prikažeš točne cene

Naj značilnosti

Lokacija

Lazaro Cardenas 28, Chilpancingo, Mehika

Razdalja od: Hotel Ombu

Chilpancingo:1.4 km

Toluca International Airport:199.9 km

Informacije o objektu

Lazaro Cardenas 28, Chilpancingo, Mehika

Pogosto zastavljena vprašanja o Hotel Ombu

  • Ali je v Hotel Ombu na voljo bazen?

    Ne, Hotel Ombu nima bazena.

  • Ali so v Hotel Ombu dovoljeni hišni ljubljenčki?

    Ne, v Hotel Ombu hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

  • Ali je v Hotel Ombu na voljo parkiranje?

    Ne, Hotel Ombu ne ponuja parkiranja.

  • Kje se nahaja Hotel Ombu?

    Hotel Ombu se nahaja na Lazaro Cardenas 28, , Chilpancingo, Mehika.

  • Kakšna so pravila glede odpovedi rezervacije v Hotel Ombu?

    Pravila za odpoved rezervacije v Hotel Ombu se razlikujejo glede na vrsto sobe in pogoje rezervacije.

Podatki o ceni in razpoložljivosti, ki jih prejemamo od spletnih mest za rezervacijo, se stalno spreminjajo. To pomeni, da na spletnem mestu za rezervacijo morda ne bodo vedno iste cene, kot v trivagu.

Med najbolje ocenjenimi vrste »Hotels« v: Chilpancingo

  • Hotel Torre Esmeralda
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel Zócalo Chilpancingo
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel alcazar de luna
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Conjunto Turístico Jacarandas
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel Ombu
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel Parque Sur
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel Daba Boulevard
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • HOSTAL VILLA MANSION SPA Y CAFE
    Izberi datume, da prikažeš točne cene

Priljubljene kategorije hotelov v Chilpancingo

Destinacije v bližini nastanitve Hotel Ombu