Izberi datume, da prikažeš točne cene
Izberi datume, da prikažeš točne cene

Naj značilnosti

Lokacija

Rua Das Amadas 28, 7090-041, Alcáçovas, Portugalska

Razdalja od: Monte Do Sobral

Alcáçovas:0.4 km

Lisbon Airport:95.5 km

Informacije o objektu

Rua Das Amadas 28, 7090-041, Alcáçovas, Portugalska

Pogosto zastavljena vprašanja o Monte Do Sobral

  • Ali je v Monte Do Sobral na voljo bazen?

    Ne, Monte Do Sobral nima bazena.

  • Ali so v Monte Do Sobral dovoljeni hišni ljubljenčki?

    Ne, v Monte Do Sobral hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

  • Ali je v Monte Do Sobral na voljo parkiranje?

    Ne, Monte Do Sobral ne ponuja parkiranja.

  • Kje se nahaja Monte Do Sobral?

    Monte Do Sobral se nahaja na Rua Das Amadas 28, 7090-041, Alcáçovas, Portugalska.

  • Kakšna so pravila glede odpovedi rezervacije v Monte Do Sobral?

    Pravila za odpoved rezervacije v Monte Do Sobral se razlikujejo glede na vrsto sobe in pogoje rezervacije.

Podatki o ceni in razpoložljivosti, ki jih prejemamo od spletnih mest za rezervacijo, se stalno spreminjajo. To pomeni, da na spletnem mestu za rezervacijo morda ne bodo vedno iste cene, kot v trivagu.

Med najbolje ocenjenimi vrste »Hotels« v: Alcáçovas

  • Casa Santos Murteira
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Monte Do Sobral
    Izberi datume, da prikažeš točne cene

Priljubljene kategorije hotelov v Alcáçovas

Destinacije v bližini nastanitve Monte Do Sobral