Izberi datume, da prikažeš točne cene
Izberi datume, da prikažeš točne cene

Naj značilnosti

Lokacija

Razdalja od: Hotel Kai

Uribia:0.6 km

La Chinita International Airport:141.5 km

Informacije o objektu

Diagonal 12, Uribia, 441020, Kolumbija

Pogosto zastavljena vprašanja o Hotel Kai

  • Ali je v Hotel Kai na voljo bazen?

    Ne, Hotel Kai nima bazena.

  • Ali so v Hotel Kai dovoljeni hišni ljubljenčki?

    Ne, v Hotel Kai hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

  • Ali je v Hotel Kai na voljo parkiranje?

    Ne, Hotel Kai ne ponuja parkiranja.

  • Kje se nahaja Hotel Kai?

    Hotel Kai se nahaja na Diagonal 12, 441020, Uribia, Kolumbija.

  • Kakšna so pravila glede odpovedi rezervacije v Hotel Kai?

    Pravila za odpoved rezervacije v Hotel Kai se razlikujejo glede na vrsto sobe in pogoje rezervacije.

Podatki o ceni in razpoložljivosti, ki jih prejemamo od spletnih mest za rezervacijo, se stalno spreminjajo. To pomeni, da na spletnem mestu za rezervacijo morda ne bodo vedno iste cene, kot v trivagu.

Med najbolje ocenjenimi vrste »Hotels« v: Uribia

  • Hotel Duna Real
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel tierra del sol
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel Sukuua Kai Cabo De La Vela
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel Kai
    Izberi datume, da prikažeš točne cene

Priljubljene kategorije hotelov v Uribia

Destinacije v bližini nastanitve Hotel Kai