Izberi datume, da prikažeš točne cene
Izberi datume, da prikažeš točne cene

Naj značilnosti

Lokacija

Mialkówek 2, 09-500 Gostynin, Gostynin, Poljska

Razdalja od: Ferienanlage Wodnik

Gostynin:6.9 km

Gostynin Castle:7.1 km

Warsaw-Modlin Airport:81.6 km

Informacije o objektu

Mialkówek 2, 09-500 Gostynin, Gostynin, Poljska

Pogosto zastavljena vprašanja o Ferienanlage Wodnik

  • Ali je v Ferienanlage Wodnik na voljo bazen?

    Ne, Ferienanlage Wodnik nima bazena.

  • Ali so v Ferienanlage Wodnik dovoljeni hišni ljubljenčki?

    Ne, v Ferienanlage Wodnik hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

  • Ali je v Ferienanlage Wodnik na voljo parkiranje?

    Ne, Ferienanlage Wodnik ne ponuja parkiranja.

  • Kje se nahaja Ferienanlage Wodnik?

    Ferienanlage Wodnik se nahaja na Mialkówek 2, 09-500 Gostynin, , Gostynin, Poljska.

  • Kakšna so pravila glede odpovedi rezervacije v Ferienanlage Wodnik?

    Pravila za odpoved rezervacije v Ferienanlage Wodnik se razlikujejo glede na vrsto sobe in pogoje rezervacije.

Podatki o ceni in razpoložljivosti, ki jih prejemamo od spletnih mest za rezervacijo, se stalno spreminjajo. To pomeni, da na spletnem mestu za rezervacijo morda ne bodo vedno iste cene, kot v trivagu.

Med najbolje ocenjenimi vrste »Hotels« v: Gostynin

  • Hotel Viwaldi
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Starzyński Spa & Wellness
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Dąb Polski
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Bauernhof Róza Mroczek
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Bauernhof Jolanta Majkowaka
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Bauernhof Janina Skinder
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Ferienanlage Wodnik
    Izberi datume, da prikažeš točne cene

Priljubljene kategorije hotelov v Gostynin

Destinacije v bližini nastanitve Ferienanlage Wodnik