Ankaranska cesta 7, 6000, Koper, Slovenija
od96 €
Oglej si cene – 2 mest
Oglej si cene
SD Koper Motel Port

Primerjaj s podobnimi nastanitvami

Izbrana nastanitev

od96 €
Oglej si cene – 2 mest
Oglej si cene

Podobne nastanitve

  • od108 €
    Oglej si cene – 7 mest
    Oglej si cene
  • od94 €
    Oglej si cene – 7 mest
    Oglej si cene
  • od128 €
    Oglej si cene – 6 mest
    Oglej si cene
  • od115 €
    Oglej si cene – 5 mest
    Oglej si cene
  • od123 €
    Oglej si cene – 6 mest
    Oglej si cene
  • od191 €
    Oglej si cene – 2 mest
    Oglej si cene
  • od115 €
    Oglej si cene – 2 mest
    Oglej si cene
  • od135 €
    Oglej si cene – 2 mest
    Oglej si cene
  • od137 €
    Oglej si cene – 4 mest
    Oglej si cene
  • Izberi datume za prikaz cen in razpoložljivosti
    Oglej si cene
  • od148 €
    Oglej si cene – 7 mest
    Oglej si cene
  • od129 €
    Oglej si cene – 2 mest
    Oglej si cene

Cenovni trend

Na podlagi povprečnih cen v trivagu v zadnjih 30 dneh
166 €
85 €
0 €

Wed, 15.07.26

128 €

Thu, 16.07.26

126 €

Fri, 17.07.26

134 €

Sat, 18.07.26

166 €

Sun, 19.07.26

128 €

Mon, 20.07.26

127 €

Tue, 21.07.26

140 €

Wed, 22.07.26

140 €

Thu, 23.07.26

140 €

Fri, 24.07.26

156 €

Sat, 25.07.26

155 €

Sun, 26.07.26

140 €

Mon, 27.07.26

140 €

Tue, 28.07.26

138 €

Wed, 29.07.26

140 €

Thu, 30.07.26

140 €

Fri, 31.07.26

155 €

Sat, 01.08.26

156 €

Sun, 02.08.26

140 €

Mon, 03.08.26

140 €

Tue, 04.08.26

141 €

Wed, 05.08.26

140 €

Thu, 06.08.26

140 €

Fri, 07.08.26

156 €

Sat, 08.08.26

154 €

Sun, 09.08.26

138 €

Mon, 10.08.26

140 €

Tue, 11.08.26

140 €

Wed, 12.08.26

141 €

Thu, 13.08.26

141 €

Fri, 14.08.26

157 €

Sat, 15.08.26

157 €

Sun, 16.08.26

N/A

Mon, 17.08.26

140 €

Tue, 18.08.26

N/A

Wed, 19.08.26

N/A

Thu, 20.08.26

N/A

Fri, 21.08.26

158 €

Sat, 22.08.26

156 €

Sun, 23.08.26

N/A

Mon, 24.08.26

126 €

Tue, 25.08.26

128 €

Wed, 26.08.26

128 €

Thu, 27.08.26

126 €

Fri, 28.08.26

141 €

Sat, 29.08.26

141 €

Sun, 30.08.26

128 €

Mon, 31.08.26

127 €

Tue, 01.09.26

120 €

Mnenja

7,8
Dobro
na podlagi toliko ocen z najbolj priljubljenih mest: 
530

Nadpovprečna ocena za Koper

Mnenja gostov

Odlično39%
Zelo dobro22%
Dobro11%
Sprejemljivo8%
Slabo20%

Naj značilnosti

  • WiFi v avli
  • WiFi v sobah
  • Parking
  • Klima
  • Restavracija

Vse značilnosti

Ponudba v nastanitvi

  1. Hitra prijava/odjava
  2. Dvigalo
  3. Parkirišče
  4. Terasa
  5. Sobe za nekadilce
  6. Internetni kotiček
  7. Restavracija
  8. Senčniki
  9. Pralnica
  10. Brezžično omrežje WiFi
  11. Organizirane aktivnosti
  12. Zdravnik v hotelu

Za otroke

  1. Otroška posteljica

Dostopnost

  1. Dostopno z invalidskim vozičkom

Ponudba v sobi

  1. Tuš kabina
  2. Okna, ki jih je mogoče odpreti
  3. Centralno ogrevanje
  4. Prezračevanje
  5. Pisalna miza
  6. WiFi (soba)
  7. Samooskrba s hrano
  8. Hladilnik
  9. Ventilator
  10. Brezplačen Wi-Fi v sobah
  11. Povezane sobe

Značilnosti hotela

  1. Prijazno do skupnosti LGBTQ+

Lokacija

Ankaranska cesta 7, 6000, Koper, Slovenija

Razdalja od: SD Koper Motel Port

Koper:0.7 km

Koper:0.8 km

Pier Paolo Vergerio:0.9 km

Rižarna Pri Sveti Soboti:9.2 km

Museo Revoltella:11.4 km

Grad Svetega Justa:11.6 km

Teatro Romano:11.8 km

Teatro Lirico Giuseppe Verdi:11.9 km

Molo Audace:12 km

Svetilnik Zmage:14.5 km

Miramarski Grad:17.6 km

Trieste – Friuli Venezia Giulia Airport:37.6 km

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

Ankaranska cesta 7, 6000, Koper, Slovenija

Pogosto zastavljena vprašanja o SD Koper Motel Port

  • Ali je v SD Koper Motel Port na voljo bazen?

    Ne, SD Koper Motel Port nima bazena.

  • Ali so v SD Koper Motel Port dovoljeni hišni ljubljenčki?

    Ne, v SD Koper Motel Port hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

  • Ali je v SD Koper Motel Port na voljo parkiranje?

    Da, SD Koper Motel Port gostom omogoča Parkirišče.

  • Ob kateri uri je prijava in odjava v SD Koper Motel Port?

    Prijava v hotelu SD Koper Motel Port je od: . Odvaja je do .

  • Kje se nahaja SD Koper Motel Port?

    SD Koper Motel Port se nahaja na Ankaranska cesta 7, 6000, Koper, Slovenija.

Podatki o ceni in razpoložljivosti, ki jih prejemamo od spletnih mest za rezervacijo, se stalno spreminjajo. To pomeni, da na spletnem mestu za rezervacijo morda ne bodo vedno iste cene, kot v trivagu.

Med najbolje ocenjenimi vrste »Hotels« v: Koper

  • 3 Zvezdice
    Hotel
    Casa Oasa
    9,6Odlično (št. ocen: 245)
    Koper, 6.9 km do: Mestno središče
    Izberi datume za prikaz cen in razpoložljivosti
    Oglej si cene
  • 3 Zvezdice
    Hotel
    Apartment Koper
    8,9Odlično (št. ocen: 235)
    Koper, 0.3 km do: Mestno središče
    Izberi datume za prikaz cen in razpoložljivosti
    Oglej si cene
  • 2 Zvezdice
    Hotel
    Grad Inn Boutique Villa Suite Bay Leaf
    /Ocena ni na voljo 
    Koper, 15.0 km do: Mestno središče
    Izberi datume za prikaz cen in razpoložljivosti
    Oglej si cene
  • Hotel
    Maestral
    /Ocena ni na voljo 
    Koper, 0.3 km do: Mestno središče
    Izberi datume za prikaz cen in razpoložljivosti
    Oglej si cene
  • Hotel
    Apartma Dimnikarska
    /Ocena ni na voljo 
    Koper, 0.2 km do: Mestno središče
    Izberi datume za prikaz cen in razpoložljivosti
    Oglej si cene
  • Hotel
    Ina Jure Apparyments 2
    /Ocena ni na voljo 
    Koper, 1.6 km do: Mestno središče
    Izberi datume za prikaz cen in razpoložljivosti
    Oglej si cene
  • 4 Zvezdice
    Hotel
    Hotel Marina
    9,0Odlično (št. ocen: 2.935)
    Izola, 0.4 km do: Mestno središče
    od166 €
    Oglej si cene – 2 mest
    Oglej si cene
  • Priljubljena izbira
    4 Zvezdice
    Hotel
    Dependences - San Simon Resort
    8,3Zelo dobro (št. ocen: 1.246)
    Izola, 1.1 km do: Mestno središče
    od87 €
    Oglej si cene – 6 mest
    Oglej si cene
  • Priljubljena izbira
    4 Zvezdice
    Hotel
    Villas - Hotel & Resort Adria Ankaran
    8,3Zelo dobro (št. ocen: 1.580)
    Ankaran, 0.1 km do: Mestno središče
    od234 €
    Oglej si cene – 2 mest
    Oglej si cene

Destinacije v bližini nastanitve SD Koper Motel Port