od146 €
Oglej si cene – 4 mest
Oglej si cene
Hotel Osam
Hotel Osam
Hotel Osam
Hotel Osam
Hotel Osam

Primerjaj s podobnimi nastanitvami

Izbrana nastanitev

od146 €
Oglej si cene – 4 mest
Oglej si cene

Podobne nastanitve

  • od123 €
    Oglej si cene – 6 mest
    Oglej si cene
  • od101 €
    Oglej si cene – 5 mest
    Oglej si cene
  • od68 €
    Oglej si cene – 8 mest
    Oglej si cene
  • Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • od162 €
    Oglej si cene – 5 mest
    Oglej si cene
  • Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • od101 €
    Oglej si cene – 5 mest
    Oglej si cene
  • Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • od181 €
    Oglej si cene – 4 mest
    Oglej si cene
  • Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • od117 €
    Oglej si cene – 5 mest
    Oglej si cene

Mnenja

9,2
Odlično
na podlagi toliko ocen z najbolj priljubljenih mest: 
1.894

Nadpovprečna ocena za Supetar

Mnenja gostov

Odlično81%
Zelo dobro14%
Dobro5%
Sprejemljivo0%
Slabo0%

Naj značilnosti

  • WiFi v avli
  • WiFi v sobah
  • Bazen
  • Wellness
  • Parking
  • Klima
  • Restavracija
  • Hotelski bar

Vse značilnosti

Ponudba v nastanitvi

  1. Poslovni center
  2. Kavarna
  3. Preddverje/avla
  4. Hitra prijava/odjava
  5. Parkirišče
  6. Terasa
  7. Bar
  8. Zunanji bazen
  9. Notranji bazen
  10. Konferenčna soba
  11. Sobe za nekadilce
  12. Internetni kotiček

Dobro počutje

  1. Masaža
  2. Savna

Ponudba v sobi

  1. Tuš kabina
  2. Likalna deska
  3. Okna, ki jih je mogoče odpreti
  4. TV
  5. Fen
  6. Centralno ogrevanje
  7. Prezračevanje
  8. Minibar
  9. Satelitska-TV
  10. Pisalna miza
  11. Telefon
  12. Sef v sobi

Športne možnosti

  1. Najem koles

Dostopnost

  1. Invalidom dostopno parkirišče

Značilnosti hotela

  1. Samo odrasli

Lokacija

Vlačica 3, 21400, Supetar, Hrvaška

Razdalja od: Hotel Osam

Supetar:0.2 km

Peovica Fort:13.2 km

Fort "Stari Grad":13.6 km

Split:16 km

Diocletian's Palace:16.5 km

Basement Halls Of Diocletian's Palace:16.5 km

Republic Square:16.7 km

National Theater In Split:16.9 km

Galerija Meštrović:17.3 km

Stadion Park mladeži:17.4 km

Poljud Stadium:17.9 km

Letališče Split:26.7 km

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

Vlačica 3, 21400, Supetar, Hrvaška

Pogosto zastavljena vprašanja o Hotel Osam

  • Ali je v Hotel Osam na voljo bazen?

    Da, Hotel Osam ponuja 2 bazena.

  • Ali so v Hotel Osam dovoljeni hišni ljubljenčki?

    Ne, v Hotel Osam hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

  • Ali je v Hotel Osam na voljo parkiranje?

    Da, Hotel Osam gostom omogoča Parkirišče, Invalidom dostopno parkirišče.

  • Ob kateri uri je prijava in odjava v Hotel Osam?

    Prijava v hotelu Hotel Osam je od: . Odvaja je do .

  • Kje se nahaja Hotel Osam?

    Hotel Osam se nahaja na Vlačica 3, 21400, Supetar, Hrvaška.

Podatki o ceni in razpoložljivosti, ki jih prejemamo od spletnih mest za rezervacijo, se stalno spreminjajo. To pomeni, da na spletnem mestu za rezervacijo morda ne bodo vedno iste cene, kot v trivagu.

Med najbolje ocenjenimi vrste »Hotels« v: Supetar

  • 4 Zvezdice
    Hotel
    Sentido Kaktus
    8,2Zelo dobro (št. ocen: 1.428)
    Supetar, 1.0 km do: Mestno središče
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • 3 Zvezdice
    Hotel
    Marija
    8,5Odlično (št. ocen: 7)
    Supetar, 0.9 km do: Mestno središče
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • 4 Zvezdice
    Hotel
    Kuca Keka
    9,0Odlično (št. ocen: 5)
    Supetar, 0.4 km do: Mestno središče
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • Celotna hiša/stanovanje
    Vila Magdalena
    9,8Odlično (št. ocen: 81)
    Supetar, 0.3 km do: Mestno središče
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • 3 Zvezdice
    Hotel
    Villa Marija
    9,0Odlično (št. ocen: 629)
    Supetar, 25.0 km do: Mestno središče
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • 4 Zvezdice
    Hotel
    Hotel Amor
    /Ocena ni na voljo 
    Supetar, 1.0 km do: Mestno središče
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • 5 Zvezdice
    Hotel
    App Dujmovic
    /Ocena ni na voljo 
    Supetar, 0.7 km do: Mestno središče
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • 4 Zvezdice
    Hotel
    Villa Vjeka
    9,1Odlično (št. ocen: 14)
    Supetar, 27.6 km do: Mestno središče
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • 4 Zvezdice
    Hotel
    Kuća Marija - C8
    /Ocena ni na voljo 
    Supetar, 0.6 km do: Mestno središče
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene

Destinacije v bližini nastanitve Hotel Osam