Izberi datume, da prikažeš točne cene
Oglej si cene
Hotel Oleander
Hotel Oleander
Hotel Oleander
Hotel Oleander
Hotel Oleander

Primerjaj s podobnimi nastanitvami

Izbrana nastanitev

Izberi datume, da prikažeš točne cene
Oglej si cene

Podobne nastanitve

  • od156 €
    Oglej si cene – 5 mest
    Oglej si cene
  • Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • od97 €
    Oglej si cene – 6 mest
    Oglej si cene
  • od171 €
    Oglej si cene – 6 mest
    Oglej si cene
  • od225 €
    Oglej si cene – 6 mest
    Oglej si cene
  • od337 €
    Oglej si cene – 7 mest
    Oglej si cene
  • Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • od92 €
    Oglej si cene – 3 mest
    Oglej si cene
  • Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • od425 €
    Oglej si cene – 6 mest
    Oglej si cene
  • Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene

Mnenja

8,1
Zelo dobro
na podlagi toliko ocen z najbolj priljubljenih mest: 
4.692

Nadpovprečna ocena za Playa de Palma

Mnenja gostov

Odlično44%
Zelo dobro29%
Dobro7%
Sprejemljivo11%
Slabo9%

Naj značilnosti

  • WiFi v avli
  • WiFi v sobah
  • Bazen
  • Parking
  • Klima
  • Restavracija
  • Hotelski bar

Vse značilnosti

Ponudba v nastanitvi

  1. Kavarna
  2. Arkadne/video igre
  3. Preddverje/avla
  4. Hitra prijava/odjava
  5. Dvigalo
  6. Parkirišče
  7. Terasa
  8. Bar
  9. Bar ob bazenu
  10. Zunanji bazen
  11. Notranji bazen
  12. Sobe za nekadilce

Ponudba v sobi

  1. Tuš kabina
  2. Okna, ki jih je mogoče odpreti
  3. Fen
  4. Centralno ogrevanje
  5. Prezračevanje
  6. Satelitska-TV
  7. Pisalna miza
  8. Sef v sobi
  9. Kabelska TV
  10. WiFi (soba)
  11. Hladilnik

Športne možnosti

  1. Biljard
  2. Najem koles
  3. Golf igrišče
  4. Namizni tenis

Lokacija

Carrer d'Acaia, 12, 07610, Playa de Palma, Španija

Razdalja od: Hotel Oleander

Palma Aquarium:1 km

Palma De Mallorca Airport:2.8 km

Playa de Palma:3.2 km

Estadi Balear:7.4 km

Son Costa - Son Fortesa:8.9 km

Palma Cathedral:9 km

Almudaina Palace:9.1 km

Lonja De Palma:9.3 km

Coliseo Balear:9.4 km

Es Baluard Museum Of Contemporary Art Of Palma:9.6 km

Bellver Castle:11 km

Fundació Pilar i Joan Miró a Mallorca:11.5 km

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

Carrer d'Acaia, 12, 07610, Playa de Palma, Španija

Pogosto zastavljena vprašanja o Hotel Oleander

  • Ali je v Hotel Oleander na voljo bazen?

    Da, Hotel Oleander ponuja 2 bazena.

  • Ali so v Hotel Oleander dovoljeni hišni ljubljenčki?

    Ne, v Hotel Oleander hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

  • Ali je v Hotel Oleander na voljo parkiranje?

    Da, Hotel Oleander gostom omogoča Parkirišče.

  • Ob kateri uri je prijava in odjava v Hotel Oleander?

    Prijava v hotelu Hotel Oleander je od: . Odvaja je do .

  • Kje se nahaja Hotel Oleander?

    Hotel Oleander se nahaja na Carrer d'Acaia, 12, 07610, Playa de Palma, Španija.

Podatki o ceni in razpoložljivosti, ki jih prejemamo od spletnih mest za rezervacijo, se stalno spreminjajo. To pomeni, da na spletnem mestu za rezervacijo morda ne bodo vedno iste cene, kot v trivagu.

Med najbolje ocenjenimi vrste »Hotels« v: Playa de Palma

  • 4 Zvezdice
    Hotel
    Hotel Playa Golf
    8,5Odlično (št. ocen: 4.227)
    Playa de Palma, 0.8 km do: Mestno središče
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • 4 Zvezdice
    Hotel
    Hotel Riu San Francisco
    8,3Zelo dobro (št. ocen: 4.366)
    Playa de Palma, 0.7 km do: Mestno središče
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • 4 Zvezdice
    Hotel
    Hipotels Gran Playa de Palma
    9,2Odlično (št. ocen: 13.045)
    Playa de Palma, 1.0 km do: Mestno središče
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • 5 Zvezdice
    Hotel
    Hipotels Playa de Palma Palace
    9,4Odlično (št. ocen: 7.077)
    Playa de Palma, 1.1 km do: Mestno središče
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • 4 Zvezdice
    Hotel
    whala!fun
    8,7Odlično (št. ocen: 2.242)
    Playa de Palma, 2.6 km do: Mestno središče
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • 4 Zvezdice
    Hotel
    HM Dunas Blancas
    8,1Zelo dobro (št. ocen: 3.299)
    Playa de Palma, 1.7 km do: Mestno središče
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • 4 Zvezdice
    Hotel
    Grupotel Orient
    8,0Zelo dobro (št. ocen: 5.339)
    Playa de Palma, 1.3 km do: Mestno središče
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • 4 Zvezdice
    Hotel
    HM Tropical
    8,3Zelo dobro (št. ocen: 5.647)
    Playa de Palma, 1.1 km do: Mestno središče
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene
  • 5 Zvezdice
    Hotel
    Pure Salt Garonda
    9,0Odlično (št. ocen: 6.218)
    Playa de Palma, 0.3 km do: Mestno središče
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    Oglej si cene

Destinacije v bližini nastanitve Hotel Oleander