Izberi datume, da prikažeš točne cene
Hotel Milenij
Hotel Milenij
Hotel Milenij
Hotel Milenij
Hotel Milenij

Primerjaj s podobnimi nastanitvami

Izbrana nastanitev

  • Brezplačen WiFi
  • Parking
  • Klima
Izberi datume, da prikažeš točne cene

Podobne nastanitve

    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    Oglej si cene – 10 mest
    od102 €
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Bazen
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    • Klima
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    • Klima
    Izberi datume, da prikažeš točne cene

Mnenja

8,8
Odlično
na podlagi toliko ocen z najbolj priljubljenih mest: 
1.010

Nadpovprečna ocena za Makarska

Mnenja gostov

Odlično63%
Zelo dobro21%
Dobro3%
Sprejemljivo4%
Slabo9%

Naj značilnosti

  • WiFi v avli
  • WiFi v sobah
  • Parking
  • Klima
  • Restavracija
  • Hotelski bar

Vse značilnosti

Ponudba v nastanitvi

  1. Poslovni center
  2. Preddverje/avla
  3. Hitra prijava/odjava
  4. Dvigalo
  5. Parkirišče
  6. Terasa
  7. Bar
  8. Hotelski sef
  9. Sobe za nekadilce
  10. Internetni kotiček
  11. Restavracija
  12. Recepcija 24h

Za otroke

  1. Otroška posteljica

Ponudba v sobi

  1. Tuš kabina
  2. Likalna deska
  3. Okna, ki jih je mogoče odpreti
  4. TV
  5. Fen
  6. Centralno ogrevanje
  7. Električni kuhalnik vode
  8. Prezračevanje
  9. Minibar
  10. Radio
  11. Satelitska-TV
  12. Pisalna miza

Značilnosti hotela

  1. Primerno za družine

Dostopnost

  1. Invalidom dostopno parkirišče

Lokacija

Put Cvitačke 4a, 21300, Makarska, Hrvaška

Razdalja od: Hotel Milenij

Makarska:1.3 km

Old School:15.7 km

Letališče Split:63 km

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

Put Cvitačke 4a, 21300, Makarska, Hrvaška

Pogosto zastavljena vprašanja o Hotel Milenij

  • Ali je v Hotel Milenij na voljo bazen?

    Ne, Hotel Milenij nima bazena.

  • Ali so v Hotel Milenij dovoljeni hišni ljubljenčki?

    Ne, v Hotel Milenij hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

  • Ali je v Hotel Milenij na voljo parkiranje?

    Da, Hotel Milenij gostom omogoča Parkirišče, Invalidom dostopno parkirišče.

  • Ob kateri uri je prijava in odjava v Hotel Milenij?

    Prijava v hotelu Hotel Milenij je od: . Odvaja je do .

  • Kje se nahaja Hotel Milenij?

    Hotel Milenij se nahaja na Put Cvitačke 4a, 21300, Makarska, Hrvaška.

Podatki o ceni in razpoložljivosti, ki jih prejemamo od spletnih mest za rezervacijo, se stalno spreminjajo. To pomeni, da na spletnem mestu za rezervacijo morda ne bodo vedno iste cene, kot v trivagu.

Med najbolje ocenjenimi vrste »Hotels« v: Makarska

  • Hotel Rosina
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel Mirjam
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel Milenij
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Heritage Hotel Porin
    Oglej si cene – 10 mest
    od80 €
  • Hotel Ani
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Sunny Makarska by Valamar
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Milka Villa
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Biokovka
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Eko villa Moca
    Izberi datume, da prikažeš točne cene

Destinacije v bližini nastanitve Hotel Milenij