Izberi datume, da prikažeš točne cene
Hideaway Holiday Apartments
Hideaway Holiday Apartments
Hideaway Holiday Apartments
Hideaway Holiday Apartments
Hideaway Holiday Apartments

Primerjaj s podobnimi nastanitvami

Izbrana nastanitev

  • Brezplačen WiFi
  • Parking
  • Klima
Izberi datume, da prikažeš točne cene

Podobne nastanitve

    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    • Klima
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Klima
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Izberi datume, da prikažeš točne cene

Mnenja

8,6
Odlično
na podlagi toliko ocen z najbolj priljubljenih mest: 
130
  • Čistoča
    8,4
    Zelo dobro
  • Lokacija
    7,6
    Dobro
  • Storitev
    8,2
    Zelo dobro
  • Udobje
    7,9
    Dobro
  • Ponudba
    7,9
    Dobro
  • Vrednost za denar
    8,1
    Zelo dobro

Naj značilnosti

  • WiFi v avli
  • WiFi v sobah
  • Parking
  • Klima
  • Restavracija

Vse značilnosti

Ponudba v nastanitvi

  1. Parkirišče
  2. Sobe za nekadilce
  3. Restavracija
  4. Recepcija 24h
  5. Pralnica
  6. Sobna strežba
  7. Pralni stroj
  8. Zdravnik v hotelu
  9. Najem avtomobila
  10. Letališki transfer
  11. brezplačno wifi na javnih površinah
  12. Shramba za prtljago

Dostopnost

  1. Dostopno z invalidskim vozičkom

Ponudba v sobi

  1. Tuš kabina
  2. TV
  3. Fen
  4. Električni kuhalnik vode
  5. Prezračevanje
  6. Sef v sobi
  7. Kabelska TV
  8. Samooskrba s hrano
  9. Mikrovalovna
  10. Hladilnik
  11. Brezplačen Wi-Fi v sobah

Športne možnosti

  1. Potapljanje

Značilnosti hotela

  1. Samo odrasli

Lokacija

Cote D'or, Anse Possession, Anse Possession, 9127574, Sejšeli

Razdalja od: Hideaway Holiday Apartments

Anse Possession:0.4 km

Palm Beach hotel:2.4 km

Ancient Anse Boudin police station & clinic:2.5 km

Vallée de Mai:2.5 km

Pierre de Lunite Monument:2.5 km

Praslin Museum:2.5 km

Black Pearl Farm:4.1 km

Heritage Cinnamon Distillery:5.3 km

Ferdinand Nature Reserve:5.7 km

Giant Tortoise:12.3 km

Seychelles International Airport:46.4 km

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

Cote D'or, Anse Possession, Anse Possession, 9127574, Sejšeli

Pogosto zastavljena vprašanja o Hideaway Holiday Apartments

  • Ali je v Hideaway Holiday Apartments na voljo bazen?

    Ne, Hideaway Holiday Apartments nima bazena.

  • Ali so v Hideaway Holiday Apartments dovoljeni hišni ljubljenčki?

    Ne, v Hideaway Holiday Apartments hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

  • Ali je v Hideaway Holiday Apartments na voljo parkiranje?

    Da, Hideaway Holiday Apartments gostom omogoča Parkirišče.

  • Kje se nahaja Hideaway Holiday Apartments?

    Hideaway Holiday Apartments se nahaja na Cote D'or, Anse Possession, 9127574, Anse Possession, Sejšeli.

  • Katere priljubljene znamenitosti so blizu Hideaway Holiday Apartments?

    V bližini Hideaway Holiday Apartments se nahajajo naslednje znamenitosti: Port of Victoria, Seychelles International Airport.

Podatki o ceni in razpoložljivosti, ki jih prejemamo od spletnih mest za rezervacijo, se stalno spreminjajo. To pomeni, da na spletnem mestu za rezervacijo morda ne bodo vedno iste cene, kot v trivagu.

Med najbolje ocenjenimi vrste »Hotels« v: Anse Possession

  • Pirogue Lodge
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Britannia Hotel
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Cote D'or Apartments
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Diamond Plaza
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Villas de Mer
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Priljubljena izbira
    Coco de Mer Hotel and Black Parrot Suites
    od394 €
    Oglej si cene – 7 mest
  • Villa Confort
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Les Villas D'or
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel Cote d'or Lodge
    Izberi datume, da prikažeš točne cene

Druge nastanitve – Anse Possession

Destinacije v bližini nastanitve Hideaway Holiday Apartments