Izberi datume, da prikažeš točne cene
Hotel Corallo Rimini
Hotel Corallo Rimini
Hotel Corallo Rimini
Hotel Corallo Rimini
Hotel Corallo Rimini

Primerjaj s podobnimi nastanitvami

Izbrana nastanitev

  • Brezplačen WiFi
  • Bazen
  • Parking
Izberi datume, da prikažeš točne cene

Podobne nastanitve

    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    • Klima
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    • Klima
    Izberi datume, da prikažeš točne cene

Cenovni trend

Na podlagi najnižjih cen na trivago v zadnjih 30 dneh
36 €
20 €
0 €

Po, 12.10.26

N/A

To, 13.10.26

N/A

Sr, 14.10.26

N/A

Če, 15.10.26

N/A

Pe, 16.10.26

N/A

So, 17.10.26

N/A

Ne, 18.10.26

36 €

Po, 19.10.26

N/A

To, 20.10.26

N/A

Sr, 21.10.26

N/A

Če, 22.10.26

N/A

Pe, 23.10.26

N/A

So, 24.10.26

N/A

Ne, 25.10.26

N/A

Po, 26.10.26

N/A

To, 27.10.26

N/A

Sr, 28.10.26

N/A

Če, 29.10.26

N/A

Pe, 30.10.26

N/A

So, 31.10.26

N/A

Ne, 01.11.26

N/A

Po, 02.11.26

N/A

To, 03.11.26

N/A

Sr, 04.11.26

N/A

Če, 05.11.26

N/A

Pe, 06.11.26

N/A

So, 07.11.26

N/A

Ne, 08.11.26

N/A

Po, 09.11.26

N/A

To, 10.11.26

N/A

Sr, 11.11.26

N/A

Če, 12.11.26

N/A

Pe, 13.11.26

N/A

So, 14.11.26

N/A

Ne, 15.11.26

N/A

Po, 16.11.26

N/A

To, 17.11.26

N/A

Sr, 18.11.26

N/A

Če, 19.11.26

N/A

Pe, 20.11.26

N/A

So, 21.11.26

N/A

Ne, 22.11.26

N/A

Po, 23.11.26

N/A

To, 24.11.26

N/A

Sr, 25.11.26

N/A

Če, 26.11.26

N/A

Pe, 27.11.26

N/A

So, 28.11.26

N/A

Mnenja

8,9
Odlično
na podlagi toliko ocen z najbolj priljubljenih mest: 
4.881

Nadpovprečna ocena za Rimini

Mnenja gostov

Odlično72%
Zelo dobro18%
Dobro7%
Sprejemljivo2%
Slabo1%

Naj značilnosti

  • WiFi v avli
  • WiFi v sobah
  • Bazen
  • Parking
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki
  • Klima
  • Hotelski bar

Vse značilnosti

Ponudba v nastanitvi

  1. Poslovni center
  2. Kavarna
  3. Preddverje/avla
  4. Hitra prijava/odjava
  5. Dvigalo
  6. Parkirišče
  7. Terasa
  8. Prijazno hišnim ljubljenčkom
  9. Bar
  10. Zunanji bazen
  11. Hotelski sef
  12. Konferenčna soba

Za otroke

  1. Otroška posteljica
  2. Otroško varstvo

Dostopnost

  1. Dostopno z invalidskim vozičkom
  2. Dostop za osebe s posebnimi potrebami
  3. Dostopna kopalnica
  4. Invalidom dostopno parkirišče
  5. Dostopnost v sobi

Dobro počutje

  1. Solarij

Ponudba v sobi

  1. Tuš kabina
  2. Okna, ki jih je mogoče odpreti
  3. TV
  4. Fen
  5. Centralno ogrevanje
  6. Prezračevanje
  7. Minibar
  8. Plačljiva TV
  9. Telefon
  10. Sef v sobi
  11. Kabelska TV
  12. WiFi (soba)

Športne možnosti

  1. Najem koles
  2. Pešpot

Tema/vrsta hotela

  1. Kongresni hotel
  2. Ekološko prijazen hotel

Značilnosti hotela

  1. Primerno za družine

Lokacija

Viale Amerigo Vespucci, 46, 47921, Rimini, Italija

Razdalja od: Hotel Corallo Rimini

Rimini:1.4 km

Bridge Of Tiberius:1.7 km

Federico Fellini International Airport:5.5 km

Guaita Castle:18 km

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

Viale Amerigo Vespucci, 46, 47921, Rimini, Italija

Pogosto zastavljena vprašanja o Hotel Corallo Rimini

  • Ali je v Hotel Corallo Rimini na voljo bazen?

    Da, Hotel Corallo Rimini ponuja 2 bazena.

  • Ali so v Hotel Corallo Rimini dovoljeni hišni ljubljenčki?

    Da, Hotel Corallo Rimini ima pravilnik o hišnih ljubljenčkih, ki se lahko razlikuje glede na vrsto sobe ali razpoložljivost. Za informacije o pravilih glede hišnih ljubljenčkov se obrnite neposredno na hotel.

  • Ali je v Hotel Corallo Rimini na voljo parkiranje?

    Da, Hotel Corallo Rimini gostom omogoča Parkirišče, Invalidom dostopno parkirišče.

  • Ob kateri uri je prijava in odjava v Hotel Corallo Rimini?

    Prijava v hotelu Hotel Corallo Rimini je od: . Odvaja je do .

  • Kje se nahaja Hotel Corallo Rimini?

    Hotel Corallo Rimini se nahaja na Viale Amerigo Vespucci, 46, 47921, Rimini, Italija.

Podatki o ceni in razpoložljivosti, ki jih prejemamo od spletnih mest za rezervacijo, se stalno spreminjajo. To pomeni, da na spletnem mestu za rezervacijo morda ne bodo vedno iste cene, kot v trivagu.

Med najbolje ocenjenimi vrste »Hotels« v: Rimini

  • Hotel Corallo Rimini
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel Bellevue
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel Blumen
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel Avana Mare
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel Europa
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel Belvedere Spiaggia
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel La Gradisca
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel Tilmar
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel Ravello Adults Only
    Izberi datume, da prikažeš točne cene

Destinacije v bližini nastanitve Hotel Corallo Rimini