Izberi datume, da prikažeš točne cene
BLUESEA Alyssa Suite
BLUESEA Alyssa Suite
BLUESEA Alyssa Suite
BLUESEA Alyssa Suite
BLUESEA Alyssa Suite

Primerjaj s podobnimi nastanitvami

Izbrana nastanitev

  • Brezplačen WiFi
  • Bazen
  • Klima
Izberi datume, da prikažeš točne cene

Podobne nastanitve

    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    od281 €
    Oglej si cene – 9 mest
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Bazen
    • Wellness
    • Parking
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Bazen
    • Wellness
    • Parking
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Bazen
    • Wellness
    • Parking
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    od211 €
    Oglej si cene – 5 mest

Mnenja

8,3
Zelo dobro
na podlagi toliko ocen z najbolj priljubljenih mest: 
5.436

Nadpovprečna ocena za Yaiza

Mnenja gostov

Odlično39%
Zelo dobro33%
Dobro13%
Sprejemljivo9%
Slabo6%

Naj značilnosti

  • WiFi v avli
  • WiFi v sobah
  • Bazen
  • Klima
  • Restavracija
  • Hotelski bar

Vse značilnosti

Ponudba v nastanitvi

  1. Arkadne/video igre
  2. Terasa
  3. Bar
  4. Bar ob bazenu
  5. Zunanji bazen
  6. Sobe za nekadilce
  7. Internetni kotiček
  8. Restavracija
  9. Recepcija 24h
  10. Okrepčevalnica
  11. Senčniki
  12. Brisače na bazenu/plaži

Dostopnost

  1. Dostopno z invalidskim vozičkom

Dobro počutje

  1. Solarij

Ponudba v sobi

  1. Okna, ki jih je mogoče odpreti
  2. TV
  3. Centralno ogrevanje
  4. Prezračevanje
  5. Satelitska-TV
  6. Sef v sobi
  7. Brezplačen Wi-Fi v sobah
  8. TV s ploskim zaslonom

Športne možnosti

  1. Biljard
  2. Najem koles
  3. Teniško igrišče

Za otroke

  1. Otroški klub
  2. Organizirane dejavnosti za otroke

Lokacija

C. España, 1, 35580, Yaiza, Španija

Razdalja od: BLUESEA Alyssa Suite

Atlantic Museum:1 km

:1.4 km

Faro de Pechiguera:3 km

Castillo las Coloradas:3.5 km

Iglesia de San Marcial de Rubicón:8.2 km

Laguna Verde:12.4 km

Caldera de Montaña Encantada:14.5 km

Diving Center Mar y Mas:14.8 km

Museo de Cetáceos:15 km

Caldera de los Cuervos:20.4 km

Lanzarote Airport:24.8 km

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

C. España, 1, 35580, Yaiza, Španija

Pogosto zastavljena vprašanja o BLUESEA Alyssa Suite

  • Ali je v BLUESEA Alyssa Suite na voljo bazen?

    Da, BLUESEA Alyssa Suite ponuja 2 bazena.

  • Ali so v BLUESEA Alyssa Suite dovoljeni hišni ljubljenčki?

    Ne, v BLUESEA Alyssa Suite hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

  • Ali je v BLUESEA Alyssa Suite na voljo parkiranje?

    Ne, BLUESEA Alyssa Suite ne ponuja parkiranja.

  • Ob kateri uri je prijava in odjava v BLUESEA Alyssa Suite?

    Prijava v hotelu BLUESEA Alyssa Suite je od: . Odvaja je do .

  • Kje se nahaja BLUESEA Alyssa Suite?

    BLUESEA Alyssa Suite se nahaja na C. España, 1, 35580, Yaiza, Španija.

Podatki o ceni in razpoložljivosti, ki jih prejemamo od spletnih mest za rezervacijo, se stalno spreminjajo. To pomeni, da na spletnem mestu za rezervacijo morda ne bodo vedno iste cene, kot v trivagu.

Med najbolje ocenjenimi vrste »Hotels« v: Yaiza

  • Priljubljena izbira
    CalaLanzarote Suites Hotel - Adults Only
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Rural Guesthouse With Splendid Sea View - 4 Persons
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Gran Melia Volcan Lanzarote
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Villa Las Brenjas Yaiza
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Villa Las Palmitas
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Villa Turquesa
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Villa Marina 1
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Tui Sensimar Natura Palace
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Yaiza
    Izberi datume, da prikažeš točne cene

Destinacije v bližini nastanitve BLUESEA Alyssa Suite