Izberi datume, da prikažeš točne cene
Izberi datume, da prikažeš točne cene

Naj značilnosti

Lokacija

Çamyayla 35750 Ödemis/izmir, 000, Ödemiş, Turčija

Razdalja od: Altay Butik Otel

Ödemiş:10.4 km

Adnan Menderes Airport:67.4 km

Informacije o objektu

Çamyayla 35750 Ödemis/izmir, 000, Ödemiş, Turčija

Pogosto zastavljena vprašanja o Altay Butik Otel

  • Ali je v Altay Butik Otel na voljo bazen?

    Ne, Altay Butik Otel nima bazena.

  • Ali so v Altay Butik Otel dovoljeni hišni ljubljenčki?

    Ne, v Altay Butik Otel hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

  • Ali je v Altay Butik Otel na voljo parkiranje?

    Ne, Altay Butik Otel ne ponuja parkiranja.

  • Kje se nahaja Altay Butik Otel?

    Altay Butik Otel se nahaja na Çamyayla 35750 Ödemis/izmir, 000, Ödemiş, Turčija.

  • Kakšna so pravila glede odpovedi rezervacije v Altay Butik Otel?

    Pravila za odpoved rezervacije v Altay Butik Otel se razlikujejo glede na vrsto sobe in pogoje rezervacije.

Podatki o ceni in razpoložljivosti, ki jih prejemamo od spletnih mest za rezervacijo, se stalno spreminjajo. To pomeni, da na spletnem mestu za rezervacijo morda ne bodo vedno iste cene, kot v trivagu.

Med najbolje ocenjenimi vrste »Hotels« v: Ödemiş

  • Bozdag Döner
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Bozdar Doner
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Bozdağ Döner Otel
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Altay Butik Otel
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Golcuk
    Izberi datume, da prikažeš točne cene

Priljubljene kategorije hotelov v Ödemiş

Destinacije v bližini nastanitve Altay Butik Otel