Oglej si cene – 10 mest
od161 €
Grand Hotel Lafayette
Grand Hotel Lafayette
Grand Hotel Lafayette
Grand Hotel Lafayette
Grand Hotel Lafayette

Primerjaj s podobnimi nastanitvami

Izbrana nastanitev

  • Brezplačen WiFi
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki
  • Klima
Oglej si cene – 10 mest
od161 €

Podobne nastanitve

    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    Oglej si cene – 11 mest
    od76 €
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Oglej si cene – 12 mest
    od166 €
    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Wellness
    • Parking
    Oglej si cene – 10 mest
    od169 €
    • Brezplačen WiFi
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    Oglej si cene – 9 mest
    od104 €
    • Brezplačen WiFi
    Oglej si cene – 9 mest
    od84 €
    • Brezplačen WiFi
    • Klima
    • Fitnes/ Telovadnica
    Oglej si cene – 10 mest
    od83 €
    • Brezplačen WiFi
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    • Klima
    Oglej si cene – 10 mest
    od111 €

Cenovni trend

Na podlagi najnižjih cen na trivago v zadnjih 30 dneh
357 €
180 €
0 €

Po, 19.10.26

N/A

To, 20.10.26

357 €

Sr, 21.10.26

N/A

Če, 22.10.26

N/A

Pe, 23.10.26

237 €

So, 24.10.26

N/A

Ne, 25.10.26

N/A

Po, 26.10.26

N/A

To, 27.10.26

N/A

Sr, 28.10.26

N/A

Če, 29.10.26

N/A

Pe, 30.10.26

337 €

So, 31.10.26

N/A

Ne, 01.11.26

N/A

Po, 02.11.26

N/A

To, 03.11.26

N/A

Sr, 04.11.26

N/A

Če, 05.11.26

N/A

Pe, 06.11.26

N/A

So, 07.11.26

N/A

Ne, 08.11.26

190 €

Po, 09.11.26

N/A

To, 10.11.26

N/A

Sr, 11.11.26

N/A

Če, 12.11.26

N/A

Pe, 13.11.26

N/A

So, 14.11.26

N/A

Ne, 15.11.26

N/A

Po, 16.11.26

N/A

To, 17.11.26

N/A

Sr, 18.11.26

N/A

Če, 19.11.26

N/A

Pe, 20.11.26

N/A

So, 21.11.26

N/A

Ne, 22.11.26

N/A

Po, 23.11.26

N/A

To, 24.11.26

N/A

Sr, 25.11.26

N/A

Če, 26.11.26

N/A

Pe, 27.11.26

N/A

So, 28.11.26

N/A

Ne, 29.11.26

N/A

Po, 30.11.26

N/A

To, 01.12.26

N/A

Sr, 02.12.26

N/A

Če, 03.12.26

N/A

Pe, 04.12.26

N/A

So, 05.12.26

N/A

Ne, 06.12.26

N/A

Po, 07.12.26

N/A

To, 08.12.26

N/A

Sr, 09.12.26

N/A

Če, 10.12.26

N/A

Pe, 11.12.26

N/A

So, 12.12.26

N/A

Ne, 13.12.26

N/A

Po, 14.12.26

N/A

To, 15.12.26

N/A

Sr, 16.12.26

N/A

Če, 17.12.26

N/A

Pe, 18.12.26

N/A

So, 19.12.26

N/A

Mnenja

8,5
Odlično
na podlagi toliko ocen z najbolj priljubljenih mest: 
3.354

Nadpovprečna ocena za Pariz

Mnenja gostov

Odlično55%
Zelo dobro26%
Dobro13%
Sprejemljivo4%
Slabo2%

Naj značilnosti

  • WiFi v avli
  • WiFi v sobah
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki
  • Klima
  • Restavracija
  • Hotelski bar

Vse značilnosti

Ponudba v nastanitvi

  1. Poslovni center
  2. Kavarna
  3. Preddverje/avla
  4. Hitra prijava/odjava
  5. Dvigalo
  6. Terasa
  7. Storitve nošenja prtljage
  8. Prijazno hišnim ljubljenčkom
  9. Bar
  10. Hotelski sef
  11. Konferenčna soba
  12. Sobe za nekadilce

Dobro počutje

  1. Parna kopel
  2. Masaža
  3. Savna
  4. Kopalni plašč

Za otroke

  1. Otroško varstvo

Dostopnost

  1. Dostopno z invalidskim vozičkom

Ponudba v sobi

  1. Tuš kabina
  2. Likalna deska
  3. Okna, ki jih je mogoče odpreti
  4. TV
  5. Fen
  6. Centralno ogrevanje
  7. Električni kuhalnik vode
  8. Prezračevanje
  9. Satelitska-TV
  10. Pisalna miza
  11. Majhen dnevni prostor
  12. Telefon

Značilnosti hotela

  1. Primerno za družine
  2. Prijazno do skupnosti LGBTQ+

Tema/vrsta hotela

  1. Butični hotel

Lokacija

6 Rue Buffault, 75009, Pariz, Francija

Razdalja od: Grand Hotel Lafayette

Basilica Of The Sacred Heart Of Paris:1.3 km

Louvre Museum:1.6 km

Pariz:2.2 km

Cathedral Of Notre Dame:2.5 km

Pantheon:3.2 km

Arc De Triomphe:3.4 km

Eifflov Stolp:3.9 km

Catacombs Of Paris:4.6 km

Palace Of Versailles:17.9 km

Charles De Gaulle International Airport:21.6 km

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

6 Rue Buffault, 75009, Pariz, Francija

Pogosto zastavljena vprašanja o Grand Hotel Lafayette

  • Ali je v Grand Hotel Lafayette na voljo bazen?

    Ne, Grand Hotel Lafayette nima bazena.

  • Ali so v Grand Hotel Lafayette dovoljeni hišni ljubljenčki?

    Da, Grand Hotel Lafayette ima pravilnik o hišnih ljubljenčkih, ki se lahko razlikuje glede na vrsto sobe ali razpoložljivost. Za informacije o pravilih glede hišnih ljubljenčkov se obrnite neposredno na hotel.

  • Ali je v Grand Hotel Lafayette na voljo parkiranje?

    Ne, Grand Hotel Lafayette ne ponuja parkiranja.

  • Ob kateri uri je prijava in odjava v Grand Hotel Lafayette?

    Prijava v hotelu Grand Hotel Lafayette je od: . Odvaja je do .

  • Kje se nahaja Grand Hotel Lafayette?

    Grand Hotel Lafayette se nahaja na 6 Rue Buffault, 75009, Pariz, Francija.

Podatki o ceni in razpoložljivosti, ki jih prejemamo od spletnih mest za rezervacijo, se stalno spreminjajo. To pomeni, da na spletnem mestu za rezervacijo morda ne bodo vedno iste cene, kot v trivagu.

Med najbolje ocenjenimi vrste »Hotels« v: Pariz

  • Hôtel du Jardin des Plantes
    Oglej si cene – 8 mest
    od156 €
  • Hôtel La Comtesse
    Oglej si cene – 11 mest
    od208 €
  • Fertel Etoile
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel Saint Christophe
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Hotel Plaza Athenee
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
  • Pullman Paris La Défense
    Oglej si cene – 12 mest
    od126 €
  • Hotel Montparnasse Alesia
    Oglej si cene – 8 mest
    od115 €

Destinacije v bližini nastanitve Grand Hotel Lafayette