Izberi datume, da prikažeš točne cene
Cres B Studio Apartman
Cres B Studio Apartman
Cres B Studio Apartman
Cres B Studio Apartman
Cres B Studio Apartman

Primerjaj s podobnimi nastanitvami

Izbrana nastanitev

  • Klima
  • Parking
  • TV / razvedrilo
Izberi datume, da prikažeš točne cene

Podobne nastanitve

    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Klima
    od131 €
    Oglej si cene – 10 mest
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Parking
    od80 €
    Oglej si cene – 7 mest
    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    od90 €
    Oglej si cene – 2 mest
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    od163 €
    Oglej si cene – 5 mest
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    od167 €
    Oglej si cene – 7 mest
    • Brezplačen WiFi
    • Bazen
    • Wellness
    od188 €
    Oglej si cene – 7 mest
    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Dovoljeni hišni ljubljenčki
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    • Klima
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    • Klima
    Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Brezplačen WiFi
    • Parking
    • Klima
    Izberi datume, da prikažeš točne cene

Mnenja

9,2
Odlično
na podlagi toliko ocen z najbolj priljubljenih mest: 
124

    Naj značilnosti

    • Klima
    • Parking
    • TV / razvedrilo
    • Sušilec za lase
    • Sobe za nekadilce

    Vse značilnosti

    Ponudba v nastanitvi

    1. Parkirišče
    2. Prijazno hišnim ljubljenčkom
    3. Sobe za nekadilce
    4. WiFi

    Ponudba v sobi

    1. Fen
    2. Prezračevanje
    3. Kabelska TV

    Lokacija

    Podrobnosti o lokaciji niso na voljo

    Razdalja od: Cres B Studio Apartman

    :0.1 km

    Kastel Salatić:14.7 km

    Krušija:14.7 km

    Seafront Tower:14.8 km

    Stara vijećnica:14.8 km

    Frankopanski kaštel:15 km

    Vesnin labirint:16.7 km

    Tunera:17.3 km

    Lada's Labyrinth:18.6 km

    Church Of St. Dunat:18.8 km

    Rijeka Airport:31.1 km

    Plase:39.8 km

    Explore nearby attractions

    Pogosto zastavljena vprašanja o Cres B Studio Apartman

    • Ali je v Cres B Studio Apartman na voljo bazen?

      Ne, Cres B Studio Apartman nima bazena.

    • Ali so v Cres B Studio Apartman dovoljeni hišni ljubljenčki?

      Da, Cres B Studio Apartman ima pravilnik o hišnih ljubljenčkih, ki se lahko razlikuje glede na vrsto sobe ali razpoložljivost. Za informacije o pravilih glede hišnih ljubljenčkov se obrnite neposredno na hotel.

    • Ali je v Cres B Studio Apartman na voljo parkiranje?

      Da, Cres B Studio Apartman gostom omogoča Parkirišče.

    • Kje se nahaja Cres B Studio Apartman?

      Cres B Studio Apartman se nahaja na , , Cres, Hrvaška.

    • Katere priljubljene znamenitosti so blizu Cres B Studio Apartman?

      V bližini Cres B Studio Apartman se nahajajo naslednje znamenitosti: Plaža Crikvenica, Teniski klub Kvarner, Selce, Cikat, Malinska, Rijeka, Crikveniška promenada, Icici.

    Podatki o ceni in razpoložljivosti, ki jih prejemamo od spletnih mest za rezervacijo, se stalno spreminjajo. To pomeni, da na spletnem mestu za rezervacijo morda ne bodo vedno iste cene, kot v trivagu.

    Med najbolje ocenjenimi vrste »Hotels« v: Cres

    • Hotel Dražica - Hotel Resort Dražica
      od80 €
      Oglej si cene – 7 mest
    • Hotel Bor
      od94 €
      Oglej si cene – 2 mest
    • Villa Tamaris - Hotel Resort Dražica
      od78 €
      Oglej si cene – 7 mest
    • Priljubljena izbira
      Boutique Hotel Placa
      Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Priljubljena izbira
      Hotel Park Punat managed by Falkensteiner
      od131 €
      Oglej si cene – 10 mest
    • Priljubljena izbira
      Hotel Malin
      od167 €
      Oglej si cene – 7 mest
    • Rooms-Sobe Haus Magdalena Krk
      Izberi datume, da prikažeš točne cene
    • Blue Waves Resort
      od112 €
      Oglej si cene – 8 mest
    • Priljubljena izbira
      Hotel Omorika
      Izberi datume, da prikažeš točne cene

    Destinacije v bližini nastanitve Cres B Studio Apartman